10.01.2020

ZLÍN – Zpestřete si víkend návštěvou atraktivního sportu. V sobotu 11. a v neděli 12. ledna můžete (s celou rodinou) navštívit sledgehokejová utkání ve zlínské PSG Aréně.

Sledge hokej, známý také jako para hokej, je zajímavým týmovým sportem. Jeho pravidla vychází z ledního hokeje, jsou však upravená tak, aby jej mohli hrát i sportovci se ztrátou končetiny nebo její části, či s jiným pohybovým postižením. Ve Zlíně vznikl vůbec první sledgehokejový oddíl v České republice a nynější SHK LAPP v této sezoně obhajuje mistrovské tituly z posledních pěti ročníků domácí ligy. O víkendu bude hodně spoléhat na podporu fanoušků, protože dvě kola před koncem základní částí drží čtvrtou příčku, poslední postupovou do play off. Takže půjde o hodně a na ledě to bude jiskřit!

V sobotu Zlín přivítá od 15.00 tým Pardubic, v neděli změří síly od 11.30 s Olomoucí, a to možná v přímém souboji o postup do vyřazovacích bojů. „Věříme v hlasitou podporu fanoušků. Budeme ji potřebovat,“ nezastírá Jakub Kudláč, který má v SHK LAPP na starosti komunikaci s veřejností a médii.

Vstup na obě víkendová sledge hokejová utkání v PSG Aréně bude zdarma. Více na www.sledgehokejzlin.cz.

Více o dalších akcích na www.vychodni-morava.cz/akce

 

 

Kontakty:

Mgr. Petra Psotková, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., T: 577 043 900, E: petra.psotkova@vychodni-morava.cz , www.facebook.com/vychodnimorava 

Ing. Zdeněk Urbanovský, tiskový mluvčí CCRVM, T: 733 16 16 71, turistika@vychodni-morava.cz
www.vychodni-morava.cz