Prezentace na portále Kudy z nudy je možná formou vkládání aktivit, které zahrnují veškerá muzea, památky, zážitky, sportovní aktivity, přírodní zajímavosti, gurmánskou turistiku, wellness služby a v neposlední řadě také ubytování.

Nové aktivity je možné vkládat pomocí jednoduchého formuláře. Pokud víte o aktivitě či akci, kterou u nás nemáme, neváhejte se o ní podělit s ostatními a pošlete nám svůj tip.
 
Uveřejnění je zdarma, podmínkou prezentace je však zajištění vzájemné propagace, tedy umístění aktivního odkazu či banneru Kudy z nudy na webových stránkách provozovatele (pořadatele). Bannery a logo portálu lze stáhnout zde. Detaily použití loga a bannerů najdete také v Brand manuálu CzechTourismu (do manuálu je nutné se nejprve zaregistrovat).

Upozornění: „Kudy z nudy“ je ochrannou známkou České centrály cestovního ruchu - CzechTourism registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví. V případě jejího zneužití bude přistoupeno k patřičným právním krokům.

Obecné informace o spolupráci s portálem Kudy z nudy najdete zde. Můžete:

a) Vkládat obsah přímo web Kudy z nudy: ať už informaci o provozovně, tipy na aktivity nebo akce, více informací naleznete zde

b) Zasílejte na e-mail katalog@czechtourism.cz inspiraci pro obsah na Kudy z nudy a kampaně: texty, odkazy, fotografie (rozlišení pro online využití, šířka a výška min 1200 px, důležité je uvést práva využití). Čím důkladněji bude nápad zpracován, tím rychleji a lépe může být publikován a využit. 

c) Nebo naopak využijte obsah z webu pro vlastní on-line aktivity. Čerpejte nejen aktuality přímo na Váš web, do newsletteru atd. O možnostech tzv. API se můžete dočíst více zde