22.01.2024

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, Zlínský kraj, 22. 01. 2024 Již 12. ročník ankety Kraj mého srdce, kterou vyhlašuje turistický portál Kam po Česku, nabízí tradiční ohlédnutí za uplynulou turistickou sezonou v regionech a přináší hlasování v dílčích tematických kategoriích. Anketa mapuje míru popularity krajů České republiky u laické i odborné veřejnosti a zpětně podává obraz o proměnách popularity regionů v uplynulých 11 letech. Zlínský kraj se již tradičně uchází o přízeň hlasujících v 8 tematicky zaměřených kategoriích.

Hlasování v anketě probíhá jako každý ročník on-line na turistickém portálu www.kampocesku.cz a to až do 29.2.2024. Hlasující v anketě budou zároveň zařazeni do slosování o hodnotné ceny.

Zlínský kraj - turistický region Východní Moravy je atraktivním regionem, který má velikou šanci uspět ve většině kategorií. Říká náměstek hejtmana Lubomír Traub, a dodává:největší ambice jsou v kategorii Kam do lázní a wellness, kde se Zlínský kraj pyšní nejkrásnějšími lázněmi na Moravě – Luhačovicemi a také v kategorii Kam za folklorem a tradicemi.

Výsledky 12. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v dubnovém vydání magazínu KAM po Česku 2024 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci

32. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 15. března 2024. Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni.

 

Kontakt: Petr Michalec, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, +420 733 161 671, www.vychodni-morava.cz